•  0

Fallout Shelter Android Üzerinde

By John Gaudiosi (gamerlive.tv) - Thu, Aug 20, 2015

Bir ZeniMax Media şirketi olan Bethesda Softworks, Fallout Shelter oyununu Android oyuncuları için çıkardı. Bethesda Game Studios'un meşhur Fallout evreninde geçen ilk ücretsiz oyun, PC ve konsollar için heyecanla beklenen Fallout 4'ten daha önce çıkıyor.

Bethesda Game Studios Oyun Direktörü Todd Howard, “Telefonlarımızda sürekli oyun oynuyoruz ve biz de hep bir mobil oyun yapmak istedik” dedi. “İlk mobil oyunumuzun bu kadar kişi tarafından beğenilmesi heyecan verici. Bu, oyuncuların daha fazla derinlik ve adil muamele istediğini gösteriyor. Ayrıca, insanların Fallout oyununu bizim kadar devdiğini de gösteriyor.”

Fallout Shelter, size son teknoloji bir yeraltı mahzeninin kontrolünü veren nükleer savaş sonrası strateji ve simülasyon deneyimidir. Çeşitli odalardan mükemmel bir Vault yaratın, gelişen kendi Vault Dwellers komünitenize göz kulak olun ve onları Wasteland tehlikelerinden koruyun. Vault-Tec araçları sağladı, ancak gerisi oyunculara bağlı.

Fallout Shelter, 3D bir tuvalde 2D karakterler ve hayal gücü içeren sanat sunar. Oyunun kullanıcı arayüzü XCOM: Enemy Unknown gibi oyunlardan etkilenmiştir. Oyun saatler süren bir deneyim sunar ve oyuncuları yakında çıkacak olan Fallout 4 sürümüne hazırlar.